Saturday, 14 December 2019
imageimageimageimageimageimageimageimageimage
Log in

Log in

EuroGeoSurveys

EuroGeoSurveys

Remote Support

Ammyy3


TeamViewer


ELLAS YPEN           EE

Overview Overview Search Search Up Up

 Category: Δελτία Τύπου

2folder_gray.png Δελτία Τύπου Files: 10

 

pdf.png ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΗΜΕΡΙΔΑΣ "ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΗ ΓΕΩΘΕΜΑΤΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΣΕ ΚΡΙΣΙΜΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ" HOT

Download

Created: Mon, 19-Nov-2018 12:20 Size: 402.19 KB Downloads: 3,709

pdf.png Αναδημοσίευση άρθρου ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ σχετικά με καθιζήσεις ευρύτερης περιοχής Λάρισας HOT

Download

Created: Fri, 16-Nov-2018 12:06 Size: 308.92 KB Downloads: 3,553

pdf.png ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΑΥΤΟΨΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ Τ.Κ. ΑΡΓΑΣΙΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ HOT

Download

Created: Mon, 05-Nov-2018 12:20 Size: 345.1 KB Downloads: 2,964

pdf.png ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΗΜΕΡΙΔΑΣ "ΟΠΥ ΚΑΙ ΧΩΡΟΤΑΞΙΚΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ" HOT

Download

Created: Fri, 26-Oct-2018 14:21 Size: 501.02 KB Downloads: 2,876

pdf.png Αναδημοσίευση άρθρου της Ροδαυγής Αρτας σχετικα με τη συμβολή του ΙΓΜΕ στον εντοπισμό υδροφορίας HOT

Download

Created: Tue, 21-Aug-2018 10:03 Size: 148.04 KB Downloads: 3,313

pdf.png ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΤΟΛΙΣΘΗΣΕΩΝ 2017 HOT

Download

Created: Tue, 07-Aug-2018 14:55 Size: 241.85 KB Downloads: 3,423

pdf.png Απολογιστική Ανακοίνωση του ΙΓΜΕ για τη περίοδο Ιούλιος 2017 - Ιούλιος 2018 HOT

Download

Created: Tue, 24-Jul-2018 15:39 Size: 138.93 KB Downloads: 3,614

pdf.png Αναδημοσίευση άρθρου Δήμου Σητείας περί της συμβολής του ΙΓΜΕ στην αναβάθμιση της ποιότητας των νερών HOT

Download

Created: Tue, 03-Jul-2018 14:54 Size: 156.07 KB Downloads: 3,632

pdf.png Δημοσίευση άρθρου Καθημερινής για τις πλημμύρες στη Μάνδρα HOT

Download

Created: Mon, 02-Jul-2018 15:31 Size: 225.53 KB Downloads: 3,579

pdf.png Environmental pollution from abandoned mines HOT

Download

Created: Fri, 29-Jun-2018 13:33 Size: 418.08 KB Downloads: 2,914

Ε.Α.Γ.Μ.Ε. - Διαύγεια - Οι 10 τελευταίες αναρτήσεις

Αποφάσεις και πράξεις στο Διαδίκτυο, μέσω του προγράμματος Δι@ύγεια

Συμμετοχή σε Ευρωπαικά Προγράμματα

EGDI 300x112

onegeology 

m4eu

eurare

logo prosum pangeo

InGeoClouds90