Monday, 17 February 2020
imageimageimageimageimageimageimageimageimage
Log in

Log in

EuroGeoSurveys

EuroGeoSurveys

Remote Support

Ammyy3


TeamViewer


ELLAS YPEN           EE

Overview Overview Search Search Up Up

 Category: Δελτία Τύπου

2folder_gray.png Δελτία Τύπου Files: 10

 

pdf.png Αναδημοσίευση άρθρου Δήμου Σητείας περί της συμβολής του ΙΓΜΕ στην αναβάθμιση της ποιότητας των νερών HOT

Download

Created: Tue, 03-Jul-2018 14:54 Size: 156.07 KB Downloads: 3,868

pdf.png Δημοσίευση άρθρου Καθημερινής για τις πλημμύρες στη Μάνδρα HOT

Download

Created: Mon, 02-Jul-2018 15:31 Size: 225.53 KB Downloads: 3,791

pdf.png Environmental pollution from abandoned mines HOT

Download

Created: Fri, 29-Jun-2018 13:33 Size: 418.08 KB Downloads: 3,135

pdf.png Ημερίδα ΙΓΜΕ για τις καθιζήσεις στο Τεμπλόνι Δ. Κέρκυρας HOT

Download

Created: Fri, 25-May-2018 10:44 Size: 279 KB Downloads: 3,462

pdf.png Διοργάνωση ημερίδας από ΙΓΜΕ και Δ. Κέρκυρας HOT

Download

Created: Tue, 22-May-2018 09:10 Size: 352.85 KB Downloads: 3,139

pdf.png Μετρήσεις για τη ρύπανση των νερών και του εδάφους από την πυρκαγιά στο εργοστάσιο SUNLIGHT HOT

Download

Created: Tue, 15-May-2018 10:43 Size: 279.56 KB Downloads: 3,046

pdf.png Ευρεία σύσκεψη με συμμετοχή του ΙΓΜΕ στην Κρυοπηγή Πρέβεζας HOT

Download

Created: Mon, 14-May-2018 09:41 Size: 397.34 KB Downloads: 3,031

pdf.png Κατολισθητικά φαινόμενα στην Κρυοπηγή δήμου Πρέβεζας HOT

Download

Created: Thu, 19-Apr-2018 13:27 Size: 243.59 KB Downloads: 3,727

pdf.png Συμμετοχή του ΙΓΜΕ στην 44η συνάντηση των Γ.Δ των EGS HOT

Download

Created: Wed, 18-Apr-2018 10:49 Size: 305.47 KB Downloads: 3,359

pdf.png Αναδημοσίευση άρθρων για την Παγκόσμια Ημέρα Νερού HOT

Download

Created: Mon, 16-Apr-2018 10:07 Size: 235.95 KB Downloads: 3,410

Ε.Α.Γ.Μ.Ε. - Διαύγεια - Οι 10 τελευταίες αναρτήσεις

Αποφάσεις και πράξεις στο Διαδίκτυο, μέσω του προγράμματος Δι@ύγεια

Συμμετοχή σε Ευρωπαικά Προγράμματα

EGDI 300x112

onegeology 

m4eu

eurare

logo prosum pangeo

InGeoClouds90