Saturday, 21 July 2018
imageimageimageimageimageimageimageimageimage
Log in

Log in

erga left gray
labs left gray
library left gray
museum left gray
mags left gray
coop left gray
geoforall left gray
Geoportal
geoportal1
DIPIN 
geoheritage
Conf
diavgeia logo

Αρχείο άρθρων

EuroGeoSurveys

EuroGeoSurveys

Remote Support

Ammyy3


TeamViewer


Overview Overview Search Search Up Up

 Category: Δελτία Τύπου

2folder_gray.png Δελτία Τύπου Files: 10

 

pdf.png Αναδημοσίευση άρθρου Δήμου Σητείας περί της συμβολής του ΙΓΜΕ στην αναβάθμιση της ποιότητας των νερών HOT

Download

Created: Tue, 03-Jul-2018 14:54 Size: 156.07 KB Downloads: 391

pdf.png Δημοσίευση άρθρου Καθημερινής για τις πλημμύρες στη Μάνδρα HOT

Download

Created: Mon, 02-Jul-2018 15:31 Size: 225.53 KB Downloads: 404

pdf.png Environmental pollution from abandoned mines HOT

Download

Created: Fri, 29-Jun-2018 13:33 Size: 418.08 KB Downloads: 412

pdf.png Ημερίδα ΙΓΜΕ για τις καθιζήσεις στο Τεμπλόνι Δ. Κέρκυρας HOT

Download

Created: Fri, 25-May-2018 10:44 Size: 279 KB Downloads: 848

pdf.png Διοργάνωση ημερίδας από ΙΓΜΕ και Δ. Κέρκυρας HOT

Download

Created: Tue, 22-May-2018 09:10 Size: 352.85 KB Downloads: 848

pdf.png Μετρήσεις για τη ρύπανση των νερών και του εδάφους από την πυρκαγιά στο εργοστάσιο SUNLIGHT HOT

Download

Created: Tue, 15-May-2018 10:43 Size: 279.56 KB Downloads: 879

pdf.png Ευρεία σύσκεψη με συμμετοχή του ΙΓΜΕ στην Κρυοπηγή Πρέβεζας HOT

Download

Created: Mon, 14-May-2018 09:41 Size: 397.34 KB Downloads: 852

pdf.png Κατολισθητικά φαινόμενα στην Κρυοπηγή δήμου Πρέβεζας HOT

Download

Created: Thu, 19-Apr-2018 13:27 Size: 243.59 KB Downloads: 1,311

pdf.png Συμμετοχή του ΙΓΜΕ στην 44η συνάντηση των Γ.Δ των EGS HOT

Download

Created: Wed, 18-Apr-2018 10:49 Size: 305.47 KB Downloads: 1,018

pdf.png Αναδημοσίευση άρθρων για την Παγκόσμια Ημέρα Νερού HOT

Download

Created: Mon, 16-Apr-2018 10:07 Size: 235.95 KB Downloads: 1,066

Διαύγεια - Οι 10 τελευταίες αναρτήσεις

Αποφάσεις και πράξεις στο Διαδίκτυο, μέσω του προγράμματος Δι@ύγεια

Συμμετοχή σε Ευρωπαικά Προγράμματα

EGDI 300x112

onegeology 

m4eu

eurare

logo prosum pangeo

InGeoClouds90